ULMA Construccion
Pruszków Budownictwo / Architektura

ASYSTENT PROJEKTANTA / STARSZY ASYSTENT PROJEKTANTA

ULMA Construccion Pruszków
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

CEL STANOWISKA:Osoba zatrudniona na stanowisku Asystenta Projektanta będzie odpowiedzialna za przygotowywanie ofert technicznych oraz projektów technicznych deskowań i rusztowań na potrzeby budownictwa kubaturowego, inżynieryjnego oraz przemysłowego w ramach obsługi projektowej firmy ULMA.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie projektów technicznych deskowań/rusztowań wraz z obliczeniami statycznymi i zestawieniami elementów
  • Wykonywanie przedmiarów i ofert technicznych deskowań dla obiektów kubaturowych, przemysłowych oraz inżynieryjnych
  • Wizyty na budowach – nadzór nad montażem elementów, odbiory techniczne
  • Wspieranie handlowców od strony technicznej w rozmowach i negocjacjach z klientem
  • Ścisła współpraca z zespołem projektowym oraz działem handlowym w zakresie pozyskiwania oraz obsługi kontraktów

POSZUKIWANY PROFIL KANDYDATA:

  • Absolwent, ewentualnie student III, IV lub V roku Budownictwa na Wydziale Inżynierii Lądowej

OD KANDYDATA OCZEKUJEMY:

  • Dobrej znajomości statyki budowli oraz wymiarowania konstrukcji stalowych i drewnianych,
  • Biegłej obsługi komputera - w tym znajomość programów komputerowych do wykonywania obliczeń statycznych np. RM-WIN, Robot; bardzo dobra znajomość programu AUTOCAD
  • Dobrej znajomości obowiązujących norm budowlanych krajowych oraz EuroCodów, znajomości Prawa Budowlanego, obowiązujących przepisów budowlanych i BHP w zakresie montażu deskowań
  • Umiejętności pracy zespołowej, organizacji czasu i planowania zadań.
  • Doświadczenie w zakresie projektowania lub wykonawstwa będzie dodatkowym atutem.
  • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • kontakt z największymi podmiotami rynku budowlanego oraz nowoczesnymi technologiami i doświadczoną kadrą inżynierską
  • możliwość nabywania doświadczeń oraz rozwoju osobistego w ramach struktury firmy
  • pakiet medyczny finansowany przez pracodawcę
  • dopłatę do urlopu
  • dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego