ogłoszeń na stronę pokaż opisy wyczyść ulubione
Sortuj: tytuł | data
ManpowerGroup Sp. z o.o.: Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 ...
ManpowerGroup Sp. z o.o.: Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze ...
OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.:
Jaka będzie Twoja rola?

Dział outsourcingu personalnego to dział, w którym poznasz praktyczną stronę HR. Dowiesz się jak poprowadzić proces rekrutacji, jak obsługiwać klienta wewnętrznego, zewnętrznego, jak budować długofalowe relacje.

Czego się nauczysz?

Poznasz zasady procesów, które definiują outsourcing personalny. Dowiesz się jak realizować tę usługę, aby być nie tylko agencją, ale też i przede wszystkim wiarygodnym partnerem biznesowym. Zmienimy sposób, w jaki patrzysz na HR. Zdobędziesz informacje od ludzi odpowiedzialnych za kluczowe obszary w firmie.
Jakie umiejętności cenimy?

Ważny jest otwarty umysł i umiejętność myślenia, brak barier w kontakcie telefonicznym oraz bezpośrednim, otwartość na nowe zadania. Przyda się także umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności.

Co oferujemy?
• płatny 6-cio miesięczny staż, z możliwością przedłużenia współpracy
• możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie doradztwa personalnego
• indywidualne podejście i zwrócenie uwagi na obszary, które Cię interesują
• Ambitne zadania w trakcie trwania stażu
• Różnorodność projektów
ManpowerGroup Sp. z o.o.:

Zadania:

  • Telefoniczny oraz mailowy kontakt z zagranicznymi instytucjami, w celu zebrania informacji na potrzeby rekrutacji - kontakt w języku niderlandzkim i angielskim;
  • Weryfikacja referencji Kandydatów do pracy;
  • Kontakt z poprzednimi pracodawcami i uczelniami w języku angielskim i niderlandzkim;
  • Tworzenie raportów w języku angielskim i niderlandzkim.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niderlandzkiego oraz języka angielskiego (poziom C1);
  • Znajomość Pakietu MS Office oraz biegłość w korzystaniu z Internetu;
  • Komunikatywność;
  • Umiejętność pracy indywidualnej oraz w grupie;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość pracy w międzynarodowej firmie;
  • Możliwość korzystania na co dzień z języka obcego;
  • Pracę w firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej;
  • Wachlarz benefitów pozapłacowych: opieka medyczna, karta Multisport lub Edenred.

Zadania:

  • Telefoniczny oraz mailowy kontakt z zagranicznymi instytucjami, w celu zebrania informacji na potrzeby rekrutacji - kontakt w języku norweskim i angielskim;
  • Kontakt z poprzednimi pracodawcami i uczelniami w języku angielskim i norweskim;
  • Tworzenie raportów w języku angielskim i norweskim.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka: norweskiego(poziom C1);
  • Znajmomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B1-B2);