ogłoszeń na stronę pokaż opisy wyczyść ulubione
Sortuj: tytuł | data
Adecco Poland Sp. z o.o.:

Jakie korzyści możesz osiągnąć po dołączeniu do naszego zespołu:

  • Zatrudnienie bezpośrednio u klienta w oparciu o umowę o pracę;
  • Stałą pensję wraz z system premiowym;
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz rozwoju, awansu zawodowego;
  • Możliwość rozwijania umiejętności językowych poprzez kontakt z językiem angielskim;
  • Pracę z prestiżowymi markami i wydarzeniami z pierwszych stron gazet.

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie zleceń na tłumaczenia;
  • Prace administracyjne związane z prowadzeniem i obsługą biura;
  • Obsługa klientów korporacyjnych oraz innych firm;
  • Obróbka i formatowanie gotowych tłumaczeń.

Jeśli posiadasz:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;
  • Bardzo dobrą obsługę komputera;
  • Wykształcenie wyższe lub jesteś na ostatnim roku studiów;
  • Bardzo dobrą organizację pracy - koordynowanie kilku zadań jednocześnie;
  • Umiejętność współpracy w zespole;
  • Energię do pracy i nie boisz się podejmować nowych wyzwań!!!

Oferta dotyczy pracy stałej.

JEŻELI JESTEŚ ZAINTERESOWANY OFERTĄ ZAPRASZAM DO APLIKACJI!!!

Devire:

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry. Poza rekrutacją świadczymy usługi Outsourcingu IT, Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa HR. Nasze biura, zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium i Frankfurcie. Jesteśmy częścią Devonshire Investment Group. – spółki działającej na rynku szeroko rozumianych usług HR, Rekrutacji i Outsourcingu IT.

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem firmy prowadzimy program stażowy dla osób chcących rozpocząć swoją przygodę z rekrutacją w strukturach Devire.

Nauczymy Cię wszystkiego od podstaw a jeżeli staż okaże się satysfakcjonujący dla Ciebie i dla nas, masz realną szansę zostać częścią zespołu, gdzie pracują osoby z wieloletnim doświadczeniem w rekrutacji. Będziesz pracować dla najlepszych, międzynarodowych firm na rynku, rekrutując specjalistów/ menedżerów z zakresu finansów i księgowości. Pokażemy Ci jak docierać do najlepszych kandydatów, jak przeprowadzać profesjonalne rozmowy rekrutacyjne, zarówno przez telefon jak i podczas spotkań z kandydatami. Przekażemy wiedzę na temat wybranego obszaru rynku. Nasi konsultanci to eksperci w swojej branży. Nauczymy Cię jak prowadzić rozmowy z klientami, wprowadzimy w tajniki sprzedaży usług HR.

Zapewniamy:

  • 3 miesięczny płatny staż: 2 000 brutto/msc
  • Możliwość awansu i przejścia na etat po zakończeniu stażu
  • Pracę z osobą z 10 letnim doświadczeniem w zakresie rekrutacji zarówno w wewnętrznym HR
    jak i firmach rekrutacyjnych,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Pracę w zgranym, wspierającym się zespole,
  • Udział w ciekawych projektach,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Dostępność – praca w pełnym wymiarze godzin, 5 dni w tygodniu,
  • Umiejętność odnalezienia się w dynamicznym środowisku,
  • Chęć do pracy i nauki,
  • Cierpliwość, dokładność oraz rzetelność w działaniu,
  • Wysoki poziom kultury osobistej i umiejętności komunikacji interpersonalnej,
  • Zainteresowanie obszarem rekrutacji,
  • Umiejętność organizacji czasu pracy,
  • Samodzielność – służymy zawsze wsparciem i odpowiadamy na pytania ale oczekujemy że to Ty nie będziesz obawiać się zadawać pytań jak również szukać własnych rozwiązań,
  • Etyczne podejście w pracy -Nie będziemy się ściśle kontrolować ale oczekujemy rzetelnego wywiązywania się z zadań , szczerych komunikatów zwrotnych, pełnego wykorzystania czasu pracy,

Oferta jest skierowana do absolwentów /mile widziane doświadczenie praktyki lub staże w obszarze rekrutacji.

Pracujemy z międzynarodowymi firmami, nasi konsultanci w codziennej pracy wykorzystują znajomość języka angielskiego, więc od osób chcących dołączyć do Devire wymagamy swobodnej komunikacji w angielskim- warunek konieczny!

Kariera Rekrutera - Płatny Staż Miejsce pracy / Location Katowice

Devire:

Devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.Poza rekrutacją świadczymy usługi Outsourcingu IT, Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa HR. Nasze biura, zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium i Frankfurcie.Jesteśmy częścią Devonshire Investment Group. – spółki działającej na rynku szeroko rozumianych usług HR, Rekrutacji i Outsourcingu IT.

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem firmy, prowadzimy program stażowy dla osób chcących rozpocząć swoją przygodę z rekrutacją w strukturach Devire w jednym z naszych zespołów.

Nauczymy cię jak docierać do najlepszych kandydatów na rynku, jak przeprowadzać profesjonalne rozmowy rekrutacyjne, zarówno przez telefon jak i podczas spotkań z kandydatami. Przekażemy wiedzę na temat wybranego obszaru rynku, nasi konsultanci to eksperci w swojej branży. Nauczymy jak prowadzić rozmowy z klientami, wprowadzimy w tajniki sprzedaży usług HR. Szukamy osób, które rozwiną się w naszych strukturach i w przyszłości obejmą stanowiska samodzielnych konsultantów.

Zapewniamy:

  • Płatny staż: 2 000 brutto
  • Program szkoleń
  • Możliwość rozwoju w strukturach konkretnego zespołu, zgodnie z nabywanym doświadczeniem i zainteresowaniami
  • Dogodną lokalizację biura w samym centrum Warszawy
  • Pracę w zgranym, wspierającym się zespole
  • Udział w ciekawych projektach
  • Niezapomniane imprezy firmowe
  • Możliwość uczestnictwa w elitarnych, firmowych turniejach w piłkarzyki

  • Dostępność – praca w pełnym wymiarze godzin, 5 dni w tygodniu
  • Umiejętność odnalezienia się w dynamicznym środowisku
  • Zaangażowanie w projekty - nie musisz mieć doświadczenia ani wykształcenia kierunkowego, ale sukces odniosą u nas osoby, które są obowiązkowe, ambitne, oraz nie spoczywają na laurach tylko ciągle chcą udoskonalać swoje umiejętności
  • Wysoki poziom kultury osobistej i umiejętności komunikacji interpersonalnej
  • Zainteresowanie obszarem rekrutacji • Umiejętność organizacji czasu pracy

Znajomość języka angielskiego- współpracujemy z międzynarodowymi firmami.

Staż - Kariera rekruteraMiejsce pracy / Location Warszawa

klient serwisu gazetapraca.pl: Szkoła Podstawowa 310 ul. Hawajska 7 Ursynów zatrudni: asystenta ucznia na 23/40 etatu, na zastępstwo-sprzątaczkę na 1 etat CV proszę przesyłać na : tel. kontaktowy: 22 641 24 88