ogłoszeń na stronę pokaż opisy wyczyść ulubione
Sortuj: tytuł | data
Promedica24:

Jesteś na początku swojej kariery zawodowej?

Chciałbyś zdobyć doświadczenie w dynamicznie rozwijającej się firmie?

Oczekujesz przyjemnej atmosfery i pracy z fajnymi ludźmi?

Jeżeli na powyższe pytania odpowiedziałeś TAK, koniecznie zgłoś się do nas!

Potrzebujemy właśnie Ciebie!

Rozpocznij staż w oddziale Promedica24!

Co możemy Ci dać?

• Nasi Koledzy przeprowadzą z Tobą odpowiednie szkolenia, więc nie musisz bać się pierwszego dnia pracy.

• Jeśli jesteś ambitny i chcesz się rozwijać, zostań z nami i obejmij stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Rekrutacji!

• Chcesz zarobić pierwsze pieniądze? Oferujemy płatny staż w oparciu o umowę zlecenie (ilość godzin do ustalenia: 100-160 godzin miesięcznie).

• Udział w rekrutacji opiekunów da Ci możliwość realnego wpływu na rozwój firmy.

• W razie potrzeby służymy Ci wsparciem i pomocą, bo przecież na opiece znamy się najlepiej!

W pracy liczy się dla nas uśmiech i pozytywne nastawienie! Nie wierzysz? Odwiedź jeden z naszych oddziałów i przekonaj się sam!

Promedica24:

Jesteś na początku swojej kariery zawodowej?

Chciałbyś zdobyć doświadczenie w dynamicznie rozwijającej się firmie?

Oczekujesz przyjemnej atmosfery i pracy z fajnymi ludźmi?

Jeżeli na powyższe pytania odpowiedziałeś TAK, koniecznie zgłoś się do nas!

Potrzebujemy właśnie Ciebie!

Rozpocznij staż w oddziale Promedica24 w Warszawie!

Co możemy Ci dać?