ogłoszeń na stronę pokaż opisy wyczyść ulubione
Sortuj: tytuł | data
Valeo Electric and Electronic Systems Sp. z o.o.,Zakład Produkcji i Regeneracji Systemów Napędowych:

Zakres zadań na stanowisku:

  • prowadzenie akt osobowych, zapewnienie ich prawidłowości i kompletności;
  • obsługa administracyjna pracowników firmy;
  • dbałość o zapewnienie pracownikom badań okresowych;
  • współpraca z agencją pracy tymczasowej;
  • sporządzanie raportów, zestawień i analiz.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • dobra znajomość MS Office;
  • znajomość przepisów prawa pracy będzie dodatkowym atutem;
  • dobra organizacja pracy;
  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu;
  • sumienność, rzetelność, dokładność;
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie – stawka rosnąca;
  • kilkunastomiesięczny staż w międzynarodowej firmie produkcyjnej będącej liderem w branży automotive oraz możliwość pozostania w firmie – 70% stażystów otrzymuje umowy na stałe;
  • kartę multisport, sponsorowane prywatne ubezpieczenie zdrowotne oraz bezpłatną opiekę medyczną na terenie zakładu;
  • comiesięczną premię za wyniki zakładu, premię wakacyjną oraz świąteczną;
  • konkursy na propozycje ulepszeń - dla zwycięzców wycieczki zagraniczne;
  • ciekawe możliwości rozwoju oraz dostęp do narzędzi stosowanych wśród liderów branży automotive;
  • pakiet szkoleń.
Adecco Poland Sp. z o.o.:

Będziesz odpowiedzialny za:

  • Obsługa administracji personalnej w zakresie sporządzania umów, akt osobowych, rozliczania czasu pracy, zaświadczeń)
  • Wsparcie w zakresie prowadzenia rozliczeń pracowników
  • Obsługa pracowników w zakresie dokumentów personalnych
  • Wsparcie bieżących zadań zespołu

Oczekujemy od Ciebie:

  • Statusu studenta lub absolwenta - mile widziane kierunkowe wykształcenie w zakresie Human Resources, Administracji Personalnej lub pokrewne
  • Motywacji do rozwoju w dynamicznym zespole
  • Dobrej organizacji pracy i chęci zdobycia doświadczenia zawodowego

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • Płatny staż w dziale administracji personalnej i możliwość obsługi naszych kluczowych klientów
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i nowych kwalifikacji w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wspaniałą atmosferę w dynamicznym zespole
  • Pyszną kawę :)
Czekamy właśnie na Ciebie !

Numer referencyjny: DAP/PS/2017
Dpointgroup: Chcesz spędzić niezapomniany czas w sercu Hiszpanii i jednym z najpiękniejszych miast na świecie? Dpointgroup zapewnia taką szansę. Potrzebujemy stażystów w następujących działach: • Rozwój biznesu • Marketing i sprzedaż • ...
Manpower: Poszukujemy ambitnych, otwartych na naukę, kreatywnych i zorientowanych na sukces praktykantów, którzy wzbogacą nasze gdańskie Centrum Rekrutacyjne. Podczas naszego stażu będziesz: codziennie współpracować z Konsultantami w zakresie ...

Zakres zadań:

  • bieżące wsparcie działu administracji w codziennych obowiązkach

Jeżeli interesuje Cię:

  • Praca w kadrach
  • Wsparcie zespołu w Dziale Administracji Personalnej w codziennych zadaniach
  • Zebranie doświadczenia, które zaowocuje w przyszłości zatrudnieniem

Zapraszamy do nas!

Co możesz zyskać?

  • Cenne doświadczenie na bezpłatnych praktykach u lidera z branży doradztwa personalnego
  • Elastyczne godziny praktyk - biuro czynne w g. 8:00-18:00
  • Referencje po odbyciu praktyk
  • Rekomendacje do naszych Klientów na stanowiska administracyjne, asystenckie - po ukończonej praktyce
  • Pracę ze zwariowanym i uśmiechniętym zespołem w dogodnej lokalizacji w Warszawie - okolice ronda ONZ

Numer referencyjny: PADM/WA2/102017/A3/MD