ogłoszeń na stronę pokaż opisy wyczyść ulubione
Sortuj: tytuł | data
Brembo Poland Sp. z o.o.:
Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna między innymi za:

- Wsparcie Działu Jakości w nadzorowaniu procesu produkcji
- Wsparcie dla prób technologicznych
- Pomoc w kontroli końcowej produktu (HB, RTG, RM)
Od kandydatów oczekujemy:

- Wykształcenia średniego
- Gotowości do pracy w systemie zmianowym 4 brygadowym
- Dobrej znajomości pakietu MS Office
- Umiejętność czytania rysunku technicznego
- Umiejętności obsługi tradycyjnych przyrządów pomiarowych
- Mile widziane będą uprawnienia na wózki widłowe
- Wysokiej motywacji do pracy

Oferujemy:

- Płatny, roczny staż realizowany na podstawie umowy o pracę,
- Możliwość korzystania z Kart Multisport,
- Osoba zatrudniona w Dziale Kontroli Jakości na stanowisku stażysty będzie miała okazję współpracować z doświadczonymi specjalistami przy realizacji zadań wspomagających pracę działu
Do Twoich głównych zadań będzie należało:
- opieka nad dokumentacją działu
- opracowywanie sprawozdań finansowych
- sporządzanie wykresów, wykazów, prezentacji
- drobne prace obsługi technicznej
- wsparcie działu w codziennych pracach
Pasujesz do nas idealnie jeśli:
- masz wykształcenia techniczne (średnie lub wyższe)
- dobrze znasz programy MS Excell, MS Power Point
- komunikatywnie posługujesz się angielskim

Dla Ciebie przygotowaliśmy:
- roczny, płatny staż, na umowie o pracę
- zdobycie doświadczenia zawodowego w Dziale Infrastruktury
- bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do kart Multisport)
LeasingTeam Sp. z o.o.:
Nr ref.: 005648
Rodzaj pracy: Staż / praktyka

Zakres obowiązków:

  • Pomoc w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych;
  • Obsługa administracyjna zatrudnionych pracowników w biurze;
  • Wsparcie administracyjno-personalne biura;
  • Redagowanie i dodawanie ogłoszeń;
  • Tworzenie bazy kandydatów;
  • Umawianie kandydatów na spotkania rekrutacyjne oraz uczestnictwo w rozmowach;
  • Samodzielne prowadzenie rozmów rekrutacyjnych;
  • Udział w rozliczaniu pracowników.

Oczekiwania:

  • Chęć do pracy;
  • Dobra organizacja czasu własnego;
  • Odpowiedzialność;
  • Wielozadaniowość.

Oferta:

  • Płatny staż w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Praca w pełnym wymiarze godzin (pn-pt);
  • Możliwość późniejszego zatrudnienia i długotrwałej współpracy.