ogłoszeń na stronę pokaż opisy wyczyść ulubione
Sortuj: tytuł | data
Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o.:

W aktualnym momencie naszego rozwoju poszukujemy kandydatów na:

Jeżeli:

  • Jesteś studentem/absolwentem kierunku zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia lub ekonomia
  • Znasz MS Office
  • Chcesz zdobyć doświadczenie w dziale HR firmy motoryzacyjnej
  • Komunikujesz się w języku angielskim
  • Jesteś zaangażowany/a
  • Szybko się uczysz i lubisz działać efektywnie

Wyślij do nas swoje CV!

Twoje zadania:

  • Pomoc przy rekrutacji pracowników produkcyjnych i okołoprodukcyjnych
  • Analiza aplikacji i umawianie spotkań
  • Współpraca w tworzeniu raportów oraz pomoc w bieżącej pracy działu
  • Praca w systemie SAP

Oferujemy:

  • Płatny staż w międzynarodowym środowisku w branży motoryzacyjnej
  • Współpracę na podstawie umowy zlecenie w okresie luty-maj 2018
  • Miłą atmosferę pracy wśród profesjonalistów
Adecco Poland Sp. z o.o.:

Zadania:

  • zbieranie produktów z maszyny
  • pakowanie gotowych wyrobów
  • etykietowanie
  • układanie produktu na paletach
  • sortowanie
  • dbanie o czystość na stanowisku pracy

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany
  • motywacja do podjęcia zatrudnienia

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • dogodną lokalizację zakładu pracy
  • zatrudnienie od zaraz
  • program zniżek Adecco+Club

Zainteresowane osoby proszę o kontakt: 723 190 133