ogłoszeń na stronę pokaż opisy wyczyść ulubione
Sortuj: tytuł | data
De Gruyter Open Sp. z o. o.: Praktykanci współpracują z naszą firmą wyłącznie za pośrednictwem Internetu. Praktyka nie koliduje z innymi zajęciami, ponieważ praktykanci mają swobodę w planowaniu czasu pracy. Praktyka trwa minimum 120 godzin i jest nieodpłatna.
Mota-Engil Central Europe S.A.: MOTA-ENGIL Central Europe S.A. jest jednym z wiodących przedsiębiorstw w branży budowlanej w Polsce. Główne obszary działalności firmy to budownictwo infrastrukturalne i kubaturowe, usługi środowiskowe, nieruchomości oraz prace elektroenergetyczne. Firma istnieje na polskim rynku od 1997 roku, przez ten czas realizując ponad 500 inwestycji w całym kraju.MOTA-ENGIL Central Europe S.A. jest częścią międzynarodowego holdingu MOTA-ENGIL Group, działającego na terenie 20 krajów w Europie, Afryce oraz Ameryce Łacińskiej. Roczne obroty firmy to ponad 2 miliardy euro, co plasuje ją wśród czołówki największych światowych koncernów budowlanych.Obecnie poszukujemy osób do pracy na trzech różnych kontraktach na stanowisku: Młodszy Specjalista ds. Controllingu Zakres obowiązków:wsparcie w inicjowaniu, opracowywaniu i wdrażaniu systemu kontroli i optymalizacji kosztów projektów budowlanychwsparcie w kontroli kosztów i przychodów realizowanych projektówwsparcie w bieżących działaniach działu controllinguwspółpraca z innymi działami firmy Poszukiwane kompetencje:wsparcie w inicjowaniu, opracowywaniu i wdrażaniu systemu kontroli i optymalizacji kosztów projektów budowlanychwsparcie w kontroli kosztów i przychodów realizowanych projektówwsparcie w bieżących działaniach działu controllinguwspółpraca z innymi działami firmy Oferujemy:możliwość odbycia 3 miesięcznego płatnego stażu w dziale controllingu przed objęciem stanowiskamożliwość rozwoju zawodowego w branży finansowejmożliwość zdobycia doświadczenia w firmie międzynarodowejpracę w wielokulturowym środowiskukursy językoweprywatną opiekę medyczną
Randstad Polska Sp. z o.o.: Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.Do Naszego biura w Lublinie poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:  praktykant/-ka Nr ref.: 21470Praca stałaLokalizacja: Lublin Zakres obowiązków: udział w prowadzeniu projektów rekrutacyjnychprzeprowadzanie selekcji aplikacjiudział w spotkaniach rekrutacyjnych i ocenie kandydatówwsparcie dla konsultantówOczekiwania: Jeżeli jesteś osobą, która:lubi pracę z ludźmi i jest otwarta na wyzwaniachce się rozwijać w rekrutacjiposiada doskonałe zdolności interpersonalnejest dyspozycyjna co najmniej 30 godzin tygodniowoOferta:praktyczne umiejętności cenione na rynku doradztwa personalnego możliwość nauki od najlepszych profesjonalistów w branżyotwarta i przyjazna atmosfera pracyzdobycie ciekawych doświadczeń zawodowych, popartych referencjamipraktyki są bezpłatne, na okres 2 - 3 miesięcy  Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)