ogłoszeń na stronę pokaż opisy wyczyść ulubione
Sortuj: tytuł | data
OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.:
Damy ci szansę zostania międzynarodowym rekruterem! – Praktyki w OTTO Work Force Polska

Z nami nie będziesz parzył kawy , chyba że chcesz się jej napić !

Miejsce praktyk: Opole
Nr ref.: MPBP/03/17

Jeżeli lubisz kontakt z ludźmi i wyzwania – czekamy na twoją aplikację. Nauczymy Cię rekrutować pracowników, poznasz specyfikę pracy za granicą i staniesz się częścią naszej firmy. Wymagamy pełnego zaangażowania ,doceniamy talenty i dajemy możliwość rozwoju.

Będziesz wspierał procesu rekrutacji i kontaktował się z kandydatami. Nauczymy cię również szukania niestandardowych rozwiązań oraz postaramy się uwolnić twoją kreatywność.

Nie wymagamy od Ciebie wcześniejszego doświadczenia zawodowego Wszystkiego Cię nauczymy. Wystarczy że jesteś komunikatywny , szybko się uczysz oraz jesteś samodzielny i dobrze zorganizowany. Do you speak English? – preferujemy kandydatów ze znajomością języka angielskiego.

Oferujemy rozwój w branży rekrutacyjnej oraz ciekawą pracę w młodym, energicznym zespole. Praca w naszym biurze z elastycznymi godzinami pracy dopasowanymi do Twojego grafiku. W ramach praktyk otrzymasz darmową kartę MULTISPORT lub zwrot kosztów dojazdu do pracy – wybór należy do Ciebie. Po zakończeniu praktyk otrzymasz od nas referencje, a na najlepszych czeka miejsce w naszym zespole.

Do zobaczenia!

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.”Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 50-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2590). Dane osobowe będą przetwarzane dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także innym podmiotom prowadzącym rekrutację. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania.
Grafton Recruitment: Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy będącej liderem w swojej branży, poszukujemy kandydatów znających język niemiecki.
Oferta skierowana jest do osób zainteresowanych podjęciem pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy (przynajmniej 1/2 etatu).

Główne obowiązki:
 • sprawdzanie poprawności danych finansowych w j. niemieckim
 • tworzenie analiz i raportów
 • współpraca z niemieckojęzycznymi klientami wewnętrznymi

 • przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego (B1)
 • przynajmniej bierna (podstawowa) znajomość języka angielskiego
 • dobra organizacja pracy własnej
 • chęć zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych w obszarze finansów
 • dyspozycyjność do podjęcia pracy w wymiarze przynajmniej 1/2 etatu

 • praca w renomowanej firmie o urguntowanej pozycji na rynku
 • możliwość rozwoju i zdobywania wiedzy z obszaru finansów i księgowości
 • możliwośc połączenia edukacji ze zdobywaniem pierwszych doświadczeń zawodowych
 • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
De Gruyter Open Sp. z o. o.: De Gruyter Open jest jednym z wiodących na świecie wydawców akademickich publikujących artykuły i monografie naukowe w systemie otwartego dostępu (Open Access). Obecnie DG Open wydaje około 400 czasopism naukowych w różnych dyscyplinach, w ...