ogłoszeń na stronę pokaż opisy wyczyść ulubione
Sortuj: tytuł | data
JOBME S.A.:
JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na polski rynek rekrutacyjny nowych wartości i innowacji. Skutecznie dbamy o potrzeby naszych Kandydatów i Klientów kreując nowoczesne rozwiązania w obszarze HR, podnoszące efektywność prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Z powodzeniem realizujemy ogólnopolskie projekty rekrutacji stałych oraz projekty doradcze i konsultingowe. Poznajmy się! JobMe!

Numer wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14680

Dla Naszego Klienta, nowoczesnej firmy produkcyjnej, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Płatna Praktyka w Dziale Marketingu

Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za:

- uczestnictwo w działaniach marketingowych firmy
- kreowanie materiałów promocyjnych
- prowadzenie mediów społecznościowych
- tworzenie prezentacji

Klient oferuje:

płatną praktykę w oparciu o umowę zlecenie
możliwość pracy na 3/4 etatu lub pełny etat
elastyczność czasową
możliwość zdobycia interesującego doświadczenia zawodowego
pracę w młodym zespole
Od Kandydatów oczekujemy:

student/studentka na kierunkach związanych z marketingiem i zarządzaniem
znajomości języka angielskiego
umiejętności i znajomości promowania w mediach społecznościowych
umiejętności tworzenia prezentacji w MS PowerPoint
zacięcie graficzne- mile widziane
PKP SA:

Zakres czynności:

  • analizowanie raportów sporządzonych przez innych pracowników
  • weryfikacja poprawności dokumentów księgowych
  • przygotowywanie dokumentów wychodzących
  • obsługa korespondencji przychodzącej do Wydziału
  • archiwizowanie dokumentów księgowych

Wymagania:

  • status studenta lub absolwenta (Administracja, Ekonomie, Finanse i Rachunkowość, Zarządzanie)
  • dobra znajomość obsługi komputera, w tym MS Office Word, MS Office Excel
  • umiejętność samodzielnego organizowania pracy
  • umiejętność szybkiego uczenia się i nabywania nowych kompetencji

Oferujemy:

  • bezpłatną praktykę przez okres do 3 miesięcy
  • dużą swobodę działania i możliwość kreowania rozwiązań
  • możliwość nabycia cennego doświadczenia zawodowego
  • opiekę merytoryczną opiekuna praktyk i niezbędne wsparcie w wykonywaniu zadań

Tory Kariery PKP S.A.!

Jesteś zainteresowany/a odbyciem praktyki?

Otwieramy przed Tobą takie możliwości. Jeszcze dziś wyślij swoją aplikację i rozpocznij kształtowanie swojej kariery zawodowej z PKP S.A.!

PKP SA:

  • wsparcie działań związanych z przygotowaniem dokumentacji do zgłoszenia pracowników
    do dodatkowej opieki medycznej
  • weryfikacja i przygotowanie dokumentacji dotyczącej zajęć sportowych pracowników
    PKP S.A.
  • wsparcie w uzupełnianiu dokumentacji dotyczącej przyznanych na Komisjach Socjalnych dofinansowań z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • przygotowanie korespondencji dotyczącej świadczeń pracowniczych między jednostkami organizacyjnymi Spółki, wsparcie w dystrybucji

Wymagania:

  • status studenta ostatnich lat studiów lub absolwenta, który zainteresowany jest swoim rozwojem osobistym
  • dobra znajomość obsługi komputera, w tym MS Office
  • dyskrecja, sumienność, dokładność
  • dobra organizacja pracy, motywacja do osiągania postawionych celów

Oferujemy:

Tory Kariery w PKP S.A.

Accetis International:

Accetis International jest międzynarodową firmą specjalizującą się w rekrutacjach kadry managerskiej metodą poszukiwań bezpośrednich. Grupa powstała 29 lat temu we Francji ukierunkowując swoje działania na sektor Automotive, aby po latach stać się ekspertem w wielu branżach. W Polsce Accetis działa od 16 lat współpracując ze wszystkimi sektorami rynku, opierając swoją ekspertyzę o wiedzę Konsultantów wywodzących się z biznesu i konsultingu.

Obecnie w związku z rozwojem firmy do naszego warszawskiego biura poszukujemy osoby na stanowisko:

Junior Research Consultant - Staż

(Warszawa)

Jeśli jesteś osobą dynamiczną, zorientowaną na cel i chcesz rozwijać się w międzynarodowej organizacji, ta propozycja jest dla Ciebie!

Główne zadania:

  • Analiza rynku pod kątem potencjalnych kandydatów na stanowiska specjalistyczne i menedżerskie (tzw. direct serach).
  • Wstępna selekcja aplikacji.
  • Utrzymywanie kontaktów z Kandydatami podczas trwania projektów.
  • Przygotowywanie raportów i profili kandydatów.
  • Ścisła współpraca z konsultantami przy realizacji projektów rekrutacyjnych.
  • Redagowanie i aktualizacja ogłoszeń w mediach.
  • Wsparcie administracyjne konsultantów.

Wymagania:

  • Status studenta (dyspozycyjność w wymiarze przynajmniej 24 godzin tygodniowo).
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Bardzo dobra znajomość MS Office.
  • Kreatywność w zakresie poszukiwania rozwiązań.
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz wysokie zdolności interpersonalne.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, orientacja na wyniki.
  • Dobra organizacja własnego czasu pracy — umiejętność koordynowania wielu projektów jednocześnie.
  • Dyplomacja i wysoka kultura osobista.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie mile widziane.

Oferujemy:

  • Płatny staż z możliwością późniejszego zatrudnienia na czas nieokreślony.
  • Zdobycie pierwszych doświadczeń w obszarze rekrutacji.
  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach, treningach oraz sesjach AC/DC.
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w bardzo zgranym zespole.
  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności przy realizacji zadań.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Miłą atmosferę pracy.

Wszystkich zainteresowanych Kandydatów zachęcamy do przesyłania CV w języku polskim lub angielskim. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.:
Jaka będzie Twoja rola?

Dział outsourcingu personalnego to dział, w którym poznasz praktyczną stronę HR. Dowiesz się jak poprowadzić proces rekrutacji, jak obsługiwać klienta wewnętrznego, zewnętrznego, jak budować długofalowe relacje.

Czego się nauczysz?

Poznasz zasady procesów, które definiują outsourcing personalny. Dowiesz się jak realizować tę usługę, aby być nie tylko agencją, ale też i przede wszystkim wiarygodnym partnerem biznesowym. Zmienimy sposób, w jaki patrzysz na HR. Zdobędziesz informacje od ludzi odpowiedzialnych za kluczowe obszary w firmie.
Jakie umiejętności cenimy?

Ważny jest otwarty umysł i umiejętność myślenia, brak barier w kontakcie telefonicznym oraz bezpośrednim, otwartość na nowe zadania. Przyda się także umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności.

Co oferujemy?
• płatny 6-cio miesięczny staż, z możliwością przedłużenia współpracy
• możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie doradztwa personalnego
• indywidualne podejście i zwrócenie uwagi na obszary, które Cię interesują
• Ambitne zadania w trakcie trwania stażu
• Różnorodność projektów