CCIG Group Sp. z o.o.
Warszawa Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 marca 2024. Zobacz aktualne

Praca dla studenta/studentki z j.włoskim!

Rekrutacja zdalna
CCIG Group Sp. z o.o. Warszawa
Nie podano
Praca
Umowa zlecenie

Rekrutację prowadzi Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 27584, spółka wchodząca w skład grupy CCIG Group. CCIG GROUP to największa firma w branży Call i Contact Center w Polsce.

Drogi studencie/studentko oto oferta pracy stworzona dla Ciebie! W związku z dynamicznym rozwojem Działu Multilingual poszukujemy osób posługujących się j.włoskim. Jeśli poszukujesz pracy, w której każdy może się rozwijać w gronie specjalistów to zaaplikuj do nas już dziś!

Twoje zadania:

  • Obsługa połączeń przychodzących oraz korespondencji mailowej w j.włoskim i polskim lub angielskim;
  • Przekazywanie informacji pasażerom dotyczących rozkładu lotów;
  • Obsługa połączeń wychodzących związanych ze zmianami rozkładów lotów lub innych spraw dotyczących linii lotniczej;
  • Wsparcie pasażerów o specjalnych potrzebach;
  • Obsługa procesu reklamacji klientów linii lotniczej;
  • Wsparcie pasażerów na każdym etapie podróży.

Wymagania:

  • Znajomość j. włoskiego na poziomie B2 lub wyższym;
  • Znajomość j. polskiego na poziomie C1 lub wyższym lub j.angielskiego na poziomie B2 lub wyższym;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i szukania samodzielnie rozwiązań;
  • Dyspozycyjność minimum 120h miesięcznie w godzinach pracy projektu (infolinia w j.włoskim pracuje pn-pt 9.00 - 18.00, infolinia w j. angielskim pracuje 24/7);
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista;
  • Dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • Gwarantowaną stawkę za każdą przepracowaną godzinę + atrakcyjny system premiowy;
  • Dwie wypłaty w miesiącu;
  • Dodatkowe benefity: Karta Multisport, Ubezpieczenie medyczne, Ubezpieczenie grupowe;
  • Pakiet wdrożeń, który pozwoli Ci przygotować się do realizacji zadań;
  • Rozwojową pracę w międzynarodowym zespole;
  • Wsparcie zespołu trenerów oraz doświadczonego zespołu;
  • Możliwość awansu i rozwoju w strukturach CCIG Group;
  • Dostęp do biblioteczki, sali relaksu, karty rabatowej oraz owocowe czwartki.