ogłoszeń na stronę pokaż opisy wyczyść ulubione
Sortuj: tytuł | data
Praca.farmacja.pl:
Zatrudnimy Technika Stażystę do Apteki w Żywcu.
Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
- Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania wiedzy i umiejętności w zakresie opieki farmaceutycznej
- Atrakcyjne warunki finansowe
- Dodatkowy pakiet socjalny w tym prywatna opieka zdrowotna i pakiet sportowy
HAYS Manufacturing:
Staż w Dziale Produkcji
Katowice
NR REF.: 1095646

Twoja następna firma
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży Automotive, poszukujemy osób na stanowisko Stażysty w Dziale Produkcji.

Twoje następne stanowisko
Do obowiązków kandydata należeć będzie, kreatywne podejście do przedstawianych zagadnień oraz chęć do przyuczenia w zawodzie.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Wymagamy wykształcenia wyższego - najlepiej na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn / Automatyka, dobrej znajomości rysunku technicznego oraz chęci do podjęcia długoterminowej współpracy.

Co zyskujesz?
Nasz klient proponuje możliwość długofalowej współpracy oraz rozwój zawodowy. Staż jest w pełni finansowany a opiekę nad nowo zatrudnionym pracownikiem przejmie osobą doświadczona i wdrożona we wszystkie aktualne projekty firmy.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Apteka w SOSNOWCU zatrudni Technika Farmacji
Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 2 700 zł netto oraz stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w postaci Cv za pomocą niniejszej strony

Prowadzimy również nabór na płatny staż w aptece w SOSNOWCU
Stażystom oferujemy możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia zawodowego, umowę o pracę (pełny etat),
atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 2 000 zł netto.
MILE WIDZIANI TEGOROCZNI ABSOLWENCI.
Zachęcamy do przesyłania zgłoszeń.
ING Services Polska Sp. z o.o.:

Główne zadania na stanowisku:

Udział w pracach zespołu Security Service Integration takich jak:

  • Wsparcie w pracach zespołu i działaniach operacyjnych
  • Wsparcie w przygotowaniu i administracji dokumentacją kontraktową (kontrakty operacyjne i projektowe), zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • Wsparcie w tworzeniu i utrzymaniu dokumentacji procesowej
  • Wsparcie w przygotowywaniu raportów
  • Udział w identyfikowaniu i wsparcie w rozwiązywaniu bieżących problemów
  • Bieżąca obsługa zleceń klienta i wsparcie podczas realizacji prac, zgodnie z obowiązującymi procedurami

Wymagania:

  • Mile widziani studenci ostatnich lat studiów wyższych
  • Znajomość zagadnień z obszaru IT
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Outlook, PowerPoint)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Motywacja do rozwoju w obszarze IT oraz do ciągłej nauki
  • Dobra organizacja pracy, terminowość, dokładność, rzetelność, odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania trafnych wniosków
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne

Oferujemy:

  • Obycie płatnych praktyk w strukturach międzynarodowej korporacji
  • Możliwość uzgodnienia terminu praktyk
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • Udział w międzynarodowych projektach IT
  • Praktyki w rozwijającym się obszarze biznesowym
CSF Poland Sp. z o.o. :
Do Twoich zadań będzie należało:
- opieka i zarządzanie flotą samochodową
- wsparcie zespołu administracji w funkcjonowaniu biura
- działania kurierskie – odbieranie/dostarczanie paczek/dokumentów
- działania zaopatrzeniowe – według złożonych zamówień
- wsparcie w obsłudze portierni i szatni pracowniczych zakładu
Czego wymagamy?
- czynnego prawa jazdy kat. B;
- wysoka motywacja i zaangażowanie do pracy
- umiejętność pracy pod presją czasu i w stresie
- wysokiej kultury osobistej
- umiejętności organizacji pracy własnej i planowania
- dyspozycyjności
- znajomość pakietu Microsoft Office (Outlook, Word, Excel),
- mile widziana znajomości topografii miasta Częstochowa i okolic
- mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Adecco Poland Sp. z o.o.:

Jeśli:

  • Interesujesz się zagadnieniami z dziedziny administracji personalnej/kadr?
  • Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe?
  • Jesteś osobą zmotywowaną, komunikatywną oraz otwartą?

TO SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE !!!!!!!

Zakres zadań:

  • Wsparcie administracyjne pracowników
  • Wsparcie rekrutacji
  • Tworzenie akt osobowych
  • Segregacja dokumentacji kadrowo-płacowej
  • Wsparcie w realizacji bieżących projektów
Warunkiem koniecznym udziału w stażu jest możliwość zarejestrowania się jako bezrobotny w PUP Tychy

Oferujemy:

  • Możliwość uzyskania cennego doświadczenia zawodowego
  • Możliwość pracy w międzynarodowej korporacji
  • Referencje po zakończeniu praktyk
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie merytoryczne
  • Elastyczny grafik dni oraz godzin praktyk
  • Możliwość skorzystania z przewozów pracowniczych z Tychów, Lędzin i Bierunia

Numer referencyjny: PR/07/2017/DAN