ogłoszeń na stronę pokaż opisy wyczyść ulubione
Sortuj: tytuł | data
Marketing dla Każdego: Interesujesz się marketingiem? Uważasz, że praca w  marketingu to coś dla Ciebie?   To świetnie! Mam dla Ciebie propozycję współpracy, która sprawi, że zgłębisz dziedzinę marketingu i nabierzesz ciekawego doświadczenia!   Wyobraź ...
Raben Transport : Co będziesz z nami robić? -zapoznasz się z pracą naszych działów zajmujących się spedycją-poznasz dokumentację związaną z realizacją zleceń transportowych oraz zasady jej administracji-weźmiesz udział w weryfikacji dokumentów ...
Grafton Recruitment: Dla naszego Klienta, firmy o bardzo znanej marce i ciekawej kulturze organizacyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalista ds. administracji z językiem norweskim.Znasz język norweski i angielski?Dobrze czujesz się w pracy administracyjnej?Interesujesz się zagadnieniami HR?Miejsce pracy: PoznańDo Twoich zadań na tym stanowisku będzie należało: Odpowiadanie na zapytania pracowników firmy (mailowo i telefonicznie); Wprowadzanie danych i zmian do systemu SAP; Współpraca z oddziałami firmy z Norwegii; Praca z dokumentami pracowniczymi.
Wykształcenie wyższe; Kilkumiesięczne doświadczenie w obszarze administracji, obsłudze klienta lub na stanowisku asystenckim; Znajomość języka norweskiego na poziomie bardzo dobrym; Znajomość języka angielskiego na poziomie min. dobrym; Znajomość systemu Ms Office; Skrupulatność i dobra organizacja pracy; Otwartość na zmiany, elastyczność; Umiejętność pracy w zespole; Odpowiedzialność za powierzone zadania.
Atrakcyjne warunki pracy; Bardzo przyjazna atmosfera; Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji; Szkolenia; Praca w międzynarodowym środowisku; Pakiet benefitów: karta medyczna, karta Multisport, dofinansowanie do posiłków, kursów językowych itp) Atrakcyjna lokalizacja biura.
Grafton Recruitment: Dla naszego Klienta, firmy o marce znanej na całym świecie, poszukujemy zmotywowanych Kandydatów na stanowisko: Junior AP Accountant with German.Zadania: Weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym;Współpraca w ramach zespołu księgowego w zakresie zagadnień księgowych; Codzienna komunikacja z klientem wewnętrznym w językach obcych (francuskim);Praca w oparciu o system SAP.
Wykształcenie wyższe preferowane w dziedzinie finansów (Rachunkowość, Ekonomia, Finanse); Pierwsze doświadczenie w księgowości; Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i francuskiego;Umiejętności interpersonalne, otwartość, umiejętność pracy w zespole, chęć do rozwoju w kierunku finansów/księgowości.
Stabilna praca w znanej, międzynarodowej firmie o ciekawej kulturze organizacyjnej; Bogaty pakiet socjalny; Szkolenia; Duże możliwości rozwoju zawodowego.
Grafton Recruitment: Dla naszego Klienta, firmy o marce znanej na całym świecie, poszukujemy zmotywowanych Kandydatów na stanowisko: Junior AP Accountant with German.Zadania: Weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym;Współpraca w ramach zespołu księgowego w zakresie zagadnień księgowych; Codzienna komunikacja z klientem wewnętrznym w językach obcych (niemieckim);Praca w oparciu o system SAP.
Wykształcenie wyższe preferowane w dziedzinie finansów (Rachunkowość, Ekonomia, Finanse); Pierwsze doświadczenie w księgowości; Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego;Umiejętności interpersonalne, otwartość, umiejętność pracy w zespole, chęć do rozwoju w kierunku finansów/księgowości.
Stabilna praca w znanej, międzynarodowej firmie o ciekawej kulturze organizacyjnej; Bogaty pakiet socjalny; Szkolenia; Duże możliwości rozwoju zawodowego.
Grafton Recruitment: Dla naszego Klienta, amerykańskiego Centrum Usług Wspólnych w Poznaniu, poszukujemy osoby na stanowisko: Młodszy/Księgowy z j. niemieckim Zadania na tym stanowisku: odpowiedzialność za bieżące i prawidłowe ujmowanie transakcji finansowo-księgowych dekretowanie dokumentów i uzgadnianie kont kontakt ze zlokalizowanymi w Europie spółkami grupy usprawnienia procesu AP i innych
wykształcenie wyższe ekonomiczne, będzie dodatkowym atutem, ale nie jest konieczne dobra znajomość j. angielskiego i jednocześnie bardzo dobra znajomość języka niemieckiego kompetencje analityczne oraz umiejętność rozwiązywania problemów doświadczenie w księgowości w obszarze zobowiązań lub w SSC/BPO będzie dodatkowym atutem
odpowiednie przeszkolenie możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku na nowym projekcie umowa o pracę w firmie o wysokich standardach atrakcyjne wynagrodzenie